Agility team

  Co už umí

Tady budou fotky a u některých i s popiskama co Ari už umí, co se učí a taky to co bych chtěla aby uměl. Modře bude trik/cvik, který umízeleně ten co se učí červeně ten co bych chtěla aby uměl.

POSLUŠNOST:

SEDNI:

Tento cvik jsem ho začala učit mezi prvníma. Ukázala jsem mu pamlsek, ale nedávala mu ho. Řekla mu jednou SEDNI a počkala až si sedne, pak jsem mu ho dala, opakovala sedni a strašně pochválila. Tento cvik uměl cca do týdne.

LEHNI:

Tento cvik jsem ho také začala učit hned zezačátku. Když seděl, tak jsem mu pamlsek rukou dávala postupně ,,pod něj". On dával hlavu dolů (za pamlskem), a tak si lehal. Při tom jsem mu říkala lehni a chválila. 

KE MNĚ:


Tenhe cvik jsem ariho učila hned první den co byl u nás. Cvičila jsem ho doma i venku. Venku ještě nechodil na vodítku, tak jsem ho pustila on se troh vyvenčil a až byl cca 5 a více metrů ode mě, tak jsem zavolala ARÍÍ KE MNĚ a rozeběhla se od něj pryč. On to bral jako hru, a tak běžel za mnou, když ke mně doběhl tak jsem ho pochválila a hrála si s nim. Tento povel jsem ho učila cca 3-4x za procházku, která trvala zezačátku tak půl hoďky. Když už věděl, že KE MNĚ znamená, že má přijít, tak když po zavolání přišel, tak jsem ho pochválila a rukou ho nenásilně posadila, ale pořád ho při tom chválila. Později už jsem jen stála, zavolala KE MNĚ a když přišel, tak jsem pamlsek nebo hračku držela dokud si nesedl.

K NOZE:

U tadytoho povelu jsem ho nejdříve s pomocí pamlskem naučila obejít mě a sednout si k levé noze. Když to uměl, tak jsem ho s pamlskem, který hodně chtěl, udělala krok, ale aby na mě pořád koukal a plně mě vnímal. Když to uměl, tak jsme začaly chodit i více kroků, do kolečka nebo taky do čtverce. 

APORT:

ŽEBŘÍKOVÁ KLADINA:

ŠTĚKEJ:

STOPA:

AGILITY:

KRUH:

SKOČKY:

TUNEL (pevný):

HOUPAČKA:

ÁČKO:

KLADINA:

SLALOM:

 

TRIKY:

TANCUJ:

PLAZ SE:

 

HOP:

 

OBEJMI:

POPROS:

VYSKOČIT MI NA ZÁDA:

JOB:

ZŮSTAT STÁT (POKLÁNĚT SE) NA NĚJAKÉM MÍSTĚ:

TAČ:

SEČ:

DALŠÍ TRIKY S MISKOU:

 

MRTVÝ PES:

To není všechno, jen ted nemám čas to tu dodělat, a taky to nemáme nafocený. Zbytek určitě časem dodám =D

Vyhledávání

Kontakt

Ari Land icq: 419 835 043
skype: arinek11
tel.: 731 932 807